MagicRF FRX

MagicRF FRX to jedyny system do intensywnego odmładzania skóry za pomoca frakcjonowania mikroigłowego połączonego z innymi systemami stymulującymi MRF + SRF + PDT + CRIO
• System MRF – Microneedle Radio Frequency.
• System SRF – Superficial Radio Frequency.
• System PDT – Aplikacja światła lasera biostymulującego.
• System CRIO – Specjalna głowica do intensywnego chłodzenia powierchniowego.
• Energia RF jest aplikowana poprzez sterylne elektrody mikroigłowe bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki czemu następuje produkcja nowych włókien kologenu oraz elastyny.
• System o wyjątkowej skuteczności i minimalnej inwazyjności.
• Złote igły MRF w głowicy emitują energię w skórę wlaściwą nie uszkadzając naskórka.
• Podwójna skuteczność RF dzięki precyzyjnej pracy wykorzystującej jednocześnie 2 częstotliwości 0,8 i 1,6Mhz
• Masaż CRIO pobudza tkankę i redukuje podrażnienia.
• Precyzyjny silnik w głowicy to gwarancja prawidłowej aplikacji

 

Frakcjonujący system mikroigłowy MRF

Urządzenie wykorzystuje najnowszej generacji automatyczną głowicę dzięki której możemy wykorzystywać 2 rodzaje kartridży MRF – mikroigłowe i SRF – powierzchniowe.

Elektrody mikroigłowe MagicRF FRX dostarczają bipolarną energię RF bezpośrednio do skóry właściwej, bez termicznych uszkadzeń naskórka. Powstałe ciepło wytwarza frakcyjne mikrokoagulacje w skórze właściwej. Po zabiegu organizm goi powstałe mikrouszkodzenia wytwarzając bardzo duże ilości włokien kolagenu i elastyny. Proces jest wydajniejszy niż w innych systemach ponieważ pomiędzy strefami mikrokoagulacji znajdują się nietknięte obszary tkanki, ułatwiające rozwój nowych włókien. Efektem zabiegu na twarzy jest zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki i nierówności wypłycają się, a chomiki podciągają. Działanie to powoduje również normalizację aktywności gruczołów łojowych łagodząc przy tym trądzik.

Zabiegi mogą być wykonywane na całym ciele . MagicRF FRX poza zabiegami na twarzy jest szczególnie skuteczny w redukcji rozstępów, blizn oraz napinaniu skóry rozciągniętej po porodach jak i po odchudzaniu. Poniżej prezentujemy głowicę z kartridżem na ciało zawierającym 81 igieł.

Podczas zabiegu stosuje się sterylny kartridż zawierający od 25 do 81 mikroigieł (na zdjęciu poniżej), w zależności od obszaru na którym wykonujemy zabieg. Głębokość nakłuć jest dobierana do obszaru zabiegowego poprzez wybór programu w urządzeniu. Możemy regulować głębokość nakłuć w zakresie 0,25 – 3mm. Wytworzona siatka mikroskopijnych nakłuć w skórze stymuluje produkcję nowego kolagenu. Utrzymujące się krótko po aplikacji w skórze mikrokanaliki mogą być wykorzystane do głębokiej aplikacji substancji aktywnych.

81 igieł                                          49 igieł                                         25 igieł

 

System zabiegów powierzchniowych SRF

Urządzenie wykorzystuje najnowszej generacji automatyczną głowicę dzięki której możemy wykorzystywać 2 rodzaje kartridży MRF – mikroigłowe i SRF – powierzchniowe. Poniżej prezentujemy głowicę z kartridżem SRF.

Głowica SRF pracuje w systemie stykowym na powierzchni skóry i wykorzystuje specjalne kartrodże SRF matrix pixel.

Podczas zabiegu SRF działamy na skórę falami radiowymi Bipolar RF w systemie matrix pixel. Na powierzchni styku ze skóra głowica wytwarza kilkadziesiąt strumieni przepływu RF. Tak podane w tkankę fale radiowe charakteryzują się znacznie intensywniejszym działaniem szczególnie w miejscach o małej grubości tkanki.

Głowica CRIO

Głowica CRIO służy do wspomagania zabiegów MRF oraz SRF. Tzw. krioplastyka powoduje przyspieszenie procesów zachodzących w skórze szczególnie po zabiegach frakcjonujących MRF.

Po każdym zabiegu MRF oraz SRF wykonujemy kriomasaż mający na celu uspokojenie tkanek po zabiegu oraz stonowaniu podrażnień. Zabiegi krioplastyki głowicą CRIO wspomagają procesy odbudowy kolagenu i elastyny.

Rezultaty zabiegów MagicRF FRX

Rezultaty zabiegów MagicRF FRXZdjęcia przedstawiają rezultaty 1 zabiegu po upływie 2 miesięcy od jego wykonania.