MagicRF Bipolar V1

body12
Urządzenie MagicRF V1 ma nowoczesny, estetyczny wygląd i jest skonstruowane jako niezależny, mobilny aparat. Dotykowy ekran z niebieskim podświetleniem oraz proste polskie menu sprawia że obsługa jest niezwykle prosta. Ergonomiczne uchwyty głowic oraz mała waga głowic sprawiają że wykonywanie zabiegów nie jest trudne i męczące.

t5
Głowica precyzyjna:

Przeznaczona do stosowania na okolice oczu, ust, na nos i dłonie. Usuwa i redukuje worki pod oczami oraz zmarszczki. Wygładza głębokie zmarszczki, początkuje wzrost nowego kolagenu i zwęża rozwarte pory. Wzmaga drenaż limfatyczny, usuwa toksyny, rozjaśnia skórę i nadaje jej gładkość.

Głowica średnia z chłodzeniem powierzchniowym:

Głowica ta ma bezpośrednio wbudowany układ chłodzenia. Przeznaczona do stosowania na twarz, szyję i ręce. Kształtuje, napina i unosi profil twarzy, likwiduje zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry, zwęża rozwarte pory, rozjaśnia przebarwienia w skórze i nadaje jej gładkość.

Głowica do ciała:

Przeznaczona do stosowania na ciało. Redukuje cellulit, modeluje figurę, wygładza strukturę skóry, pobudza redukcję tłuszczu, pomaga eliminować toksyny i wzmacnia naskórek.

 

 

Zastosowanie MagicRF Bipolar V1

Za pomocą MagicRF V1 wykonamy na twarzy z wyjątkową skutecznością następujące zabiegi:

 • Napięcie skóry (unosi policzki, kąciki ust i oczu)
 • Redukcja zmarszczek
 • Przebudowa kolagenu
 • Odmładzanie twarzy
 • Wygładzanie skóry
 • Usunięcie zastojów limfy (worki pod oczami)

MagicRF bezpiecznie i efektywnie pozwala na różnej głębokości podgrzewać tkankę napinając strukturę podporową skóry. Kiedy włókna podporowe są podgrzane do temperatury 45 – 60 °C następuje ich kurczenie o nawet 1/3 ich długości. Temperatura powoduje trwałe uszkodzenie struktury kolagenowej co wywołuje uruchomienie gwałtownej syntezy nowego kolagenu przez fibroblasty skóry właściwej. Proces skutkuje praktycznie „wymianą” struktury kolagenowej w czasie ok.6-8 m-cy. Nowy kolagen posiada właściwości kolagenu młodzieńczego dlatego seria zabiegów daje długotrwałe efekty wygładzenia zmarszczek, naprężenia i ujędrnienia tkanki skórnej. Zabiegi „przypominajace” przeprowadzane corocznie umożliwiają utrzymanie stałego efektu przez wiele lat.

f2-2

 

endo_schemat-2
Na ciele skutrecznie wykonamy następujące zabiegi:

 • Redukcja cellulitu
 • Modelowanie sylwetki
 • Wyszczuplanie
 • Redukcja obwodów
 • Detoksykacja

 

 

 

 

Zabiegi modelowania sylwetki aparatem MagicRF przywracają optymalny kształt konkretnym obszarom ciała. Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi. MagicRF termicznie pobudza przekrwienie i rozpuszczając guzy tłuszczowe zwiększa przepływ krwi na stałe, uwalnia wolne kwasy tłuszczowe oraz wykonuje drenaż limfatyczny. Podniesienie temperatury ciała wskutek większej oporności komórek tłuszczowych w stosunku do komórek skóry, odgrywa ważną rolę w leczeniu otyłości. Podgrzanie tkanki tłuszczowej podczas zabiegu powoduje wzrost cyrkulacji krwi przyspieszając metabolizm komórkowy. Wykorzystując to zjawisko skutecznie wyszczuplamy wybrane obszary, modelujemy sylwetkę, detoksykujemy ciało. Nasze urządzenie, dzięki zastosowanym opatentowanym technologiom modulacji fali radiowej daje możliwość skutecznej walki z cellulitem na poziomi jaki trudno osiągnąć klasycznymi metodami.

f1-2-large

Cellulit jest skupiskiem dużej ilości powiększonych komórek tłuszczowych w warstwie podskórnej. Nagromadzenie tłuszczu powoduje ucisk systemu podskórnych naczyń krwionośnych. W efekcie następuje osłabienie tkanki łącznej, znaczne powiększenie komórek tłuszczowych oraz zmniejszenie mikrocyrkulacji krwi i limfy aż do jej zastoju w zaawansowanych stadiach. Cellulit jest wynikiem systematycznego nasilającego się ucisku układu mikro naczyniowego (krwi i limfy) powodując nadmierne zatrzymanie płynów tkankowych w warstwach skórnych i podskórnych. Upośledzenie funkcjonowania mikrosieci naczyń w tkance skórnej powoduje zlepianie się powiększonych komórek tłuszczowych doprowadzając do tworzenia tzw. guzów cellulitowych. MagicRF intensywnie ogrzewając przekrój tkanki, prowadzi do zwiększenia metabolizmu i rozpuszczania guzów w skutek lipolizy do stanu płynnego tłuszczu. Płynne kwasy tłuszczowe poprzez błonę komórkową dostają się do przestrzeni międzykomórkowej gdzie są absorbowane np. przez mięśnie i spalane podczas np. ćwiczeń, bądź przez układ limfatyczny i krwionośny transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane. Dlatego ważne jest aby w trakcie terapii MagicRF nie zapominać o zwiększeniu spożycia wody. Technologia MagicRF opócz walki z cellulitem detoksykuje i wygładza powierzchnię skóry (poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny) bez uszkodzeniaenia naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz wzmaga wytwarzanie nowego kolagenu przez fibroblasty.

 

t7-large